Select Page

فروش اقساطی سایپا 1402 ✔️ خرید با اقساط [ تحویل فوری ]

امروزه با یک جستجور ساده میتوانید شرکت های زیادی را در زمینه فروش اقساطی سایپا بیابید اما این موضوع که کدام یک از این شرکت ها اعتبار و سابقه بیشتری دارند بسیار مهم است. شرکت فرنام خودرو از شرکت های بسیار خوش نام و قدیمی در این زمینه یعنی فروش اقساطی و نقد خودرو میباشد که با اطمینان خاطر کامل میتوانید از این شرکت خودروی مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

خودروهای سایپا

شرکت سایپا از شرکت هایcar-saipa بسیار بزرگ در زمینه تولید خودرو در کشور ما میباشد که همگی ما با محصولات آن آشنایی داریم و میدانیم که خودروهای زیادی را تا کنون تولید کرده است. هر یک از محصولات سایپا برای برخی افراد قابل خرید و برای برخی دیگر نیز قابل خرید بصورت نقد نیست. فروش نقدی محصولات سایپا با استقبال بسیار خوبی همواره مواجه بوده زیرا محصولاتی با قیمت مناسب را همواره به فروش میرساند. اما فروش اقساطی سایپا در کنار فروش نقد طرفداران بیشتری دارد زیرا افرادی که امکان خرید نقد برای آنها وجود ندارد میتوانند با این روش به راحتی خرید خود را انجام دهند.

عرضه طرح‌های فروش اقساطی سایپا تحویل فوری در حالی بیشترین تقاضا از سوی کاربران را به خود اختصاص داده است که شرایط اقتصادی سال جاری باعث شده است تا متقاضیان خرید خودرو تمایل به مالکیت یک خودرو اقتصادی داشته باشند.

در شرایطی که مدیران فروش کمپانی سایپا از شرایط معیشتی مردم کشور باخبرند، با این حال همچنان اصرار دارند محصولات خود را از طریق ثبت نام و قرعه‌کشی عرضه کنند و خبری از خرید قسطی نیست. این در حالی است که بخش  قابل توجهی از مردم کشور به غیر از سایپا قسطی نمی‌توانند به طرح دیگری فکر کنند.

زیرا اولا محصولات سایپا در رده خودروهای اقتصادی تعریف می‌شوند، ثانیا هزینه نگهداری و تعمیر اندکی دارند و ثالثا تنها با شرکت در طرح‌های فروش اقساطی سایپا است که می‌توان صاحب خودرو شد و پول کافی برای خرید نقدی وجود ندارد. به همین علت و به منظور رفاه حال مشتریان سراسر کشور، ما در فرنام خودرو شرایط فروش اقساطی سایپا را در دستور کار قرار داده‌ایم.

  فروش اقساطی ساینا
  فروش اقساطی سایپا
  فروش اقساطی کوییک پلاس اتومات

  فروش اقساطی سایپا و افزایش قدرت خرید خودرو

  فروش اقساطی محصولات سایپا  یک مزیت عمده را برای افرادی که توانایی خرید نقدی محصولات سایپا را ندارند به وجود آورده و آن هم افزایش قدرت خرید خودروهای تولید شده در گروه خودروسازی سایپا میباشد. افرادی که تجربه بهره مندی از خدمات فروش اقساطی محصولات سایپا را دارند به خوبی میدانند که دیگر نیازی به صرف هزینه های بالا برای خرید نقد خودرو وجود ندارد.

  در واقع فروش اقساطی سایپا قدرت خرید را تا حد زیادی برای اقشار مختلف جامعه بالا میبرد و این گونه میتوان گفت که تمامی اقشار جامعه میتوانند محصولات این گروه خودروسازی را به راحتی خریداری کنند. البته شرایط فروش اقساطی محصولات سایپا در هر شرکتی متفاوت است و باید پس از بررسی هایی که به عمل می اورید با بهترین شرایط که میتواند متناسب با بودجه شما باشد خودروی مورد نظر خود را خریداری کنید.

  خرید  اقساطی سایپا

  خرید اقساطی سایپا فقط مختص افرادی نیست که پول کافی برای خرید نقدی ماشین مورد نظرشان را ندارند. سایپا به هر حال در عرضه محصولات اقتصادی معروف است. ممکن است شما صاحب یک خودرو لوکس خارجی باشید، اما در شرایط اقتصادی کنونی برای پرداخت هزینه‌های نگهداری، تعمیر، سرویس دوره‌ای و تامین لوازم یدکی‌اش دچار مشکل شده باشید.

  حتی گاهی به خاطر تحریم‌ها قطعات خودروهای خارجی در بازار نایاب می‌شود و یکباره با قیمت چند برابری عرضه می‌شود.

  در این شرایط داشتن یک ماشین اقتصادی کم استهلاک و کم هزینه یک امتیاز است. امتیازی که به شما فرصت سرمایه‌گذاری در دیگر بازارهای مالی را می‌دهد.

   شما با خرید اقساطی سایپا می‌توانید یک خودرو شهری کم هزینه اما لوکس و مدرن مانند شاهین داشته باشید و در عین حال خودرو خارجی خود را برای تشریفات یا سفرهای دور و دراز کنار گذاشته باشید.

  با تمام اوصافی که گذشت، سایپا همیشه گزینه‌ای مطمئن برای اقشار کم‌درآمد هم محسوب می‌شود. چه چیز بهتر از این است که شما با شرکت در طرح فروش اقساطی محصولات سایپا هم وضع معیشتی خود را ارتقا می‌دهید و صاحب ماشین شخصی می‌شوید، هم خودرویی دارید که مصرف سوخت پایینی دارد، هم قیمتش مناسب است، هم استهلاک پایینی دارد، هم تعمیرش ارزان است و هم و هم و …

  بنابراین با توجه به مزایایی که خرید سایپا قسطی دارد، طبیعی است که همواره طرفداران برای طرح‌های اقساطی آن صف بکشند و نتوان در برابر خرید یکی از محصولات این کمپانی مقاومت کرد.

  فروش اقساطی محصولات سایپا با تحویل فوری

  خودروهایی که در طرح فروش اقساطی سایپا بفروش میرسند باید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتری تحویل شوند و در واقع این خواسته مشتری میباشد که خودرو را در زمانی کوتاه دریافت کند. خودروهای ایرانی و محصولات سایپا به دلیل اینکه در داخل کشور تولید میشوند به مراتب راحت تر از خودروهای خارجی در اختیار مشتری قرار میگیرند و مشتری برای تحویل آن از شرکت با مشکل خاصی مواجه نخواهد شد. شرکت فرنام خودرو نیز در کوتاه ترین زمان ممکن هر یک از محصولات سایپا مد نظر شما را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل خواهد داد و میتوانید بدون اینکه نیازی زمان زیادی را معطل بمانید خودروی خود را تحویل بگیرید.

  قیمت اقساطی سایپا

  به خوبی واقفیم که آنچه موجب اعتماد و آرامش خریدار خواهد شد، تعیین قیمت‌هایی واقعی، منصفانه و به دور از حباب‌های بی‌پشتوانه بازار خودرو برای عرضه ماشین اقساطی سایپا است.

  بر همین اساس قیمت اقساطی سایپا در فرنام خودرو کاملا واقعی تعیین شده است تا با هر توان مالی که دارید بتوانید به داشتن یک خودرو شخصی فکر کنید.

  فرقی نمی‌کند که دانشجو هستید و می‌خواهید با یک خودرو مجردی به دانشگاه بروید و برگردید و محصول جوان پسند سایپا یعنی کوییک دلتان را برده است، یا به تازگی تشکیل خانواده دادید و یک ماشین شخصی جمع و جور مانند ساینا را زیر نظر دارید، شاید هم قصد دارید با خرید پراید به عنوان یک ماشین قسطی سایپا در تاکسی‌های اینترنتی مشغول به کار شوید، در هر حال بابت هزینه تمام شده این خودروها در طرح‌های اقساطی نگران نباشید.

  قیمت اقساطی سایپا به گونه‌ای تعریف خواهد شد که بر اساس استانداردهای موجود در بازار خودرو و به دور از کارشکنی‌های برخی مجموعه‌های لیزینگی غیرمجاز باشد که قیمت و سود قسطی را نجومی اعلام می‌کنند.

  شرایط اقساطی سایپا

  آنچه ما در فرنام خودرو با عنوان شرایط اقساطی سایپا تدارک دیده‌ایم به نوعی در نظر گرفته شده است که با شرایط اقتصادی اکثر مردم سازگاری داشته باشد. بر این اساس از تاخیر در تحویل خودرو، اخذ پیش پرداخت‌های سنگین، اقساط کوتاه مدت، قیمت نجومی، سود کذایی و مواردی از این دست به شدت پرهیز شده است.

   زیرا بر این باوریم در روزگاری که اکثر مردم دغدغه‌های معیشتی دارند، باید بتوانند بدون درگیری ذهنی، یکی از مهم‌ترین ارکان رفاهی هر خانوار یعنی ماشین شخصی را تامین کنند و این حق هر ایرانی است.

  شرایط اقساطی سایپا برای نیمه دوم سال 1401 از سوی مدیران فروش مجموعه این‌گونه اعلام شده است:

  • فروش اقساطی محصولات سایپا با حداقل سرمایه و کمترین پیش پرداخت
  • تعیین مبلغ اقساط بر اساس درآمد و وضعیت اقتصادی مشتری
  • تعیین بازپرداخت اقساط به صورت بلند مدت
  • تحویل فوری تمامی محصولات سایپا در طرح فروش اقساطی
  • امکان ارایه مشاوره تخصصی پیش از خرید برای تمامی کاربران به صورت رایگان
  • فروش اقساطی سایپا با قیمت واقعی
  • ثبت سند خودرو به اندازه مبلغ پرداختی به نام مشتری
  [dgpc_product_carousel type=”product_category” include_categories=”2623″ show_items_mobile=”2″ multislide=”on” centermode=”on” loop=”on” autoplay=”on” hoverpause=”on” arrow_nav=”on” dot_nav=”on” equal_height=”on” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}” _i=”0″ _address=”5.0.0.0″ /]
  Call Now Buttonتماس با کارشناسان