نیاز به مشاوره دارید ؟

فروش اقساطی خودرو با شرایط انعطاف پذیر

انعطاف پذیر بودن شرایط فروش اقساطی خودرو به این بر می‌گردد که مشتری بتواند با توجه به شرایط شخصی و فردی اش، نسبت به خرید و پرداخت اقساط اقدام کند. این مورد برای تمامی محصولات فرنام خودرو تعریف شده و امکان پذیر است و مشتریان محترم می‌توانند بسته به اوضاع اقتصادی و شخصی که دارند شیوه پرداخت هزینه خودرو را تعریف کنند و نسبت به عقد قرارداد خرید اقساطی خودرو با مجموعه اقدام کنند.

امکان خرید اقساطی خودروهای داخلی و خارجی

جاده‌های ایران که تا دو دهه پیش تعداد محدود و معدودی از خودروها را به خود می‌دید، این روزها میزبان دنیای متنوعی از انواع خودروهاست. تنوع خودروهای داخلی و خارجی موجود در بازار ایران بسیار بالا رفته و یک مجموعه معتبر در زمینه فروش خودرو باید بتواند طیف وسیعی از خودروها را برای مشتریان آماده کند.

ماشینتو خودت بساز

امکان خرید اقساطی خودروهای داخلی و خارجی

خوشبختانه فرنام خودرو با استفاده از تجربیات فراوان خود، توانسته امکان خرید اقساطی برای اغلب خودروهای داخلی و خارجی را فراهم کند تا مشتریان محترم سراسر کشور بتوانند انتخابی مناسب سلیقه و البته شرایط مالی خود داشته باشند. کمتر مجموعه فروش اقساطی خودرو در ایران است که محصولات همه شرکت‌های خودروساز ایرانی را پوشش دهد. شما درفرنام خودرو می‌توانید محصولات ایران خودرو مانند پارس، ۲۰۷، رانا، دنا، محصولات سایپا مانند کوییک، تیبا، ساینا، محصولات کرمان موتور مانند جک، محصولات بهمن موتور مانند دیگنیتی، بسترن، مزدا ۳ وهاوال را به صورت اقساطی خریداری نمایید.

آدرس :اتوبان شهید سلیمانی(رسالت) خیابان مدائن ابتدای خیابان اخلاقی پلاک 80

Copyright © 2021. All rights reserved.
سلام

برای مشاوره با کارشناسان فروش ما پیام ارسال فرمایید

  • تحویل خودرو در مجموعه ی فرنام خودرو به صورت فوری و یک روزه است
  • اصل سند و شماره پلاک خودرو به نام خریدار ثبت میشود
  • تمامی خودروهای موجود در بازار در مجموعه ی فرنام خودرو برای خرید موجود میباشد
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial