ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه : 8 الی 5
پنجشنبه : 8 الی 2
شماره های تماس :
77091218 - 021

درباره فرنام خودرو

6 / 10
از 1 کاربر

فرنام خودرو یکی از مجموعه‌های فعال در حوزه فروش اقساطی خودرو است که اگرچه نسبت به دیگر رقبایش جوان‌تر است، اما به واسطه ثبت معاملات بسیار و با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته با تجربه و دانش کافی، خدمات فروش اقساطی خودرو را به هموطنان سراسر کشور عرضه کند.

فرنام خودرو در تمام سال‌های فعالیتش، مشتری مداری را اصل اساسی کار خود قرار داده و رضایت خریداران از ادای تعهدات توسط این مجموعه سندی بر فعالیت حرفه‌ای، هوشمندانه و اخلاقگرایانه مدیران و کارشناسان آن است.

فرنام خودرو از معدود مجموعه‌های معتبری است که امکان فروش اقساطی خودروهای تولید داخل و حتی خودروهای وارداتی را فراهم ساخته است و حتی یک مورد نارضایتی از سوی خریداران این مجموعه تا کنون به ثبت نرسیده است.

فرنام خودرو فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی موجود در بازار ایران را با بهترین قیمت و در عین حال با منعطف ترین شرایط ممکن، در دستور کار خود قرار داده است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان متخصص شرکت فرنام خودرو تماس گرفته و هرگونه‌ای سوالی که در این زمینه دارید را مطرح کرده و پاسخ آن را دریافت کنید.

چرا فروش اقساطی خودرو مهم است؟

شرایط زندگی در روزگار امروز به شکلی شده که اغلب مردم تلاش دارند حداقل یک خودروی شخصی برای انواع سفرهای درون شهری و برون شهری تهیه کنند. اما تغییرات و نوسانات قیمت خودرو در ایران باعث شده تا برخی از افراد نتوانند نسبت به خرید نقدی خودرو اقدام کنند. از این جهت فرنام خودرو طرح‌های متنوعی برای خرید اقساطی خودرو پیش بینی کرده تا مردم سراسر کشور بتوانند در این زمینه راحت تر اقدام کنند و به خودروی مورد نظر خود دست یابند.

شرایط خرید اقساطی خودرو از فرنام خودرو

خرید اقساطی خودرو سالیان زیادی است که از سوی مجموعه‌های مختلف در ایران امکان پذیر شده است، اما در این میان آنچه باعث می‌شود خریدار با رغبت بیشتری نسبت به خرید اقساطی اقدام کند، شرایط مناسب و البته خوشنامی و سابقه درخشان آن مجموعه است.

شرایط خرید اقساطی خودرو از مجموعه فرنام خودرو بسیار ساده است. خریداران محترم می‌توانند با پرداخت نیمی از قیمت کلی خودرو، نسبت به انتخاب خودروی مورد نظرشان اقدام کنند. البته این مجموعه با در نظر گرفتن امکان پرداخت اقساط خودرو در چندین نوبت، سعی دارد تا از سطح فشار مالی برای مشتریان بکاهد.

امکانات ویژه برای فروش اقساطی خودرو

مجموعه فرنام خودرو برای فروش اقساطی انواع خودروهای داخلی و خارجی که بانک اطلاعات آنها در قسمت‌های مختلف سایت قابل مشاهده است، امکانات ویژه ای در نظر گرفته است. از جمله این امکانات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

  • تحویل فوری برای تمامی خودروها
  • امکان پرداخت اقساط در چندین نوبت برای کاهش فشار مالی مشتریان
  • تحویل سه دانگ از سند خودرو به نام خریدار همراه با تحویل آن
  • تحویل سند شش دانگ خودرو به نام خریدار بلافاصله پس از اتمام اقساط خودرو

فروش اقساطی خودرو با شرایط انعطاف پذیر

انعطاف پذیر بودن شرایط فروش اقساطی خودرو به این بر می‌گردد که مشتری بتواند با توجه به شرایط شخصی و فردی اش، نسبت به خرید و پرداخت اقساط اقدام کند. این مورد برای تمامی محصولات فرنام خودرو تعریف شده و امکان پذیر است و مشتریان محترم می‌توانند بسته به اوضاع اقتصادی و شخصی که دارند شیوه پرداخت هزینه خودرو را تعریف کنند و نسبت به عقد قرارداد خرید اقساطی خودرو با مجموعه اقدام کنند.

امکان خرید اقساطی خودروهای داخلی و خارجی

جاده‌های ایران که تا دو دهه پیش تعداد محدود و معدودی از خودروها را به خود می‌دید، این روزها میزبان دنیای متنوعی از انواع خودروهاست. تنوع خودروهای داخلی و خارجی موجود در بازار ایران بسیار بالا رفته و یک مجموعه معتبر در زمینه فروش خودرو باید بتواند طیف وسیعی از خودروها را برای مشتریان آماده کند.

خوشبختانه فرنام خودرو با استفاده از تجربیات فراوان خود، توانسته امکان خرید اقساطی برای اغلب خودروهای داخلی و خارجی را فراهم کند تا مشتریان محترم سراسر کشور بتوانند انتخابی مناسب سلیقه و البته شرایط مالی خود داشته باشند. کمتر مجموعه فروش اقساطی خودرو در ایران است که محصولات همه شرکت‌های خودروساز ایرانی را پوشش دهد. شما درفرنام خودرو می‌توانید محصولات ایران خودرو مانند پارس، ۲۰۷، رانا، دنا، محصولات سایپا مانند کوییک، تیبا، ساینا، محصولات کرمان موتور مانند جک، محصولات بهمن موتور مانند دیگنیتی، بسترن، مزدا ۳ وهاوال را به صورت اقساطی خریداری نمایید.

بهره گیری از کارشناسان متخصص در فرنام خودرو

هدایت فرنام خودرو را جوانان متخصصی بر عهده گرفته‌اند که مهم‌ترین دغدغه‌شان کمک به هموطنان برای هموار کردن مسیر ماشین دار شدن است. از این رو کارشناسان فرنام خودرو را می‌توان به ۴ گروه اصلی تقسیم‌بندی نمود:

  • ·        کارشناسان خودرو

کارشناسان خودرو اطلاعات دقیق و ویژگی‌های ظاهری، طراحی داخلی، مشخصات فنی، ایمنی و رفاهی خودروها را بررسی می‌کنند و در اختیار دیگر کارشناسان جهت ارائه به مشتریان قرار می‌دهند. خودروهای جدیدی که از سوی شرکت‌های خودروساز تولید و روانه بازار می‌شود و یا خودروهای جدید وارداتی توسط تیم کارشناس خودرو مجموعه فرنام خودرو آنالیز و تمامی مشخصاتشان استخراج می‌گردد.

  • ·        کارشناسان فروش

کارشناسان فروش با رصد دقیق اوضاع بازار خودرو، میزان تورم موجود در بازار، احتمال افزایش یا کاهش قیمت خودرو و به طور کلی وضعیت اقتصادی مردم و بازار را انالیز کرده و بهترین طرح‌ها را در زمان‌های مقتضی به مردم عرضه می‌کنند. فرنام خودرو با استفاده از نظرات متخصصانه کارشناسان فروش طرح‌هایی را در اختیار مردم قرارمی‌دهد که در بهترین زمان بازار کمترین فشار مالی را به مردم متحمل کند و در عین حال رویای سوار شدن خودروی دلخواهشان را محقق سازد.

  • ·        کارشناسان مشاور

کارشناسان مشاور کسانی هستند که اطلاعات استخراجی کارشناسان خودرو را به همراه شرایط فروش طرح‌های مختلف فرنام خودرو در گفتگو با مشتریان به انان ارائه می‌کنند. شما هرگاه که با فرنام خودرو تماس بگیرید صدای کارشناسان مشاور را خواهید شنید. کارشناسان مشاور شما را راهنمایی می‌کنند تا با میزان سرمایه موجود کدام خودروها برایتان به صرفه است و هم چنین میزان پیش قسط و نحوه بازپرداخت اقساط را نیز برایتان تبیین می‌نمایند.

  • ·        کارشناسان تولید محتوا

کارشناسان تولید محتوا وظیفه پیاده سازی اطلاعات دریافتی از سوی کارشناسان خودرو و کارشناسان فروش را بر عهده دارند.اگر شما مخاطب وب‌سایت فرنام خودرو باشید، مقالاتی درباره ویژگی‌های هرکدام از خودروهای عرضه شده در طرح‌های متعدد فروش اقساطی خودرو توسط این مجموعه، مقایسه برخی خودروها با یکدیگر، اطلاعاتی درباره شرکت‌های خودروساز ایرانی و خارجی و دیگر اطلاعات مربوط به بازار خودرو را خوانده‌اید. تهیه این متون و نحوه تنظیم آن‌ها بر عهدا کارشناسان تولید محتواست.

به جرات فرنام خودرو را باید از معدود مجموعه‌های جوان اما معتبر به شمار آورد که با چنین شاکله دقیق و مهندسی شده‌ای به خدمت رسانی به ایرانیان عزیز می‌پردازد.

فرنام خودرو در مسیر پیشرفت

فرنام خودرو نیز مانند تمامی مجموعه‌های جوان، چشم انداز توسعه و پیشرفت را سرلوحه خود قرار داده است و می‌کوشد با بهره‌گیری از نیروهای جوان و متخصص با ارائه راهنمایی‌های صحیح، تحلیل اوضاع اقتصادی، ارائه اطلاعات دقیق و علمی درباره خودروها و قیاس منطقی خودروها با یکدیگر، بهترین انتخاب را روی میز هموطنانی که قصد خرید یا تعویض خوورو دارند قرار دهد. اگر شما نیز به خرید اقساطی خودرو می‌اندیشید هم اینک گوشی همراهتان را بردارید و با فرنام خودرو تماس بگیرید تا لذت بخش ترین خرید عمرتان را رقم بزنید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :