فروش اقساطی گروه بهمن

در مجموعه فرنام خودرو

فروش اقساطی گروه بهمن

یکی از شرکت هایی که در زمینه فروش اقساطی گروه بهمن سالیان زیادی است که مشغول به فعالیت میباشد و همچنین کلیه خودروهای داخلی و خارجی را نیز بصورت نقد و اقساط به فروش میرساند شرکت فرنام خودرو میباشد که این شرکت بمنظور جلب نظر مشتریان خود بهترین شرایط را برای فروش خودروها در نظر گرفته است.

یکی از شرکت هایی در کشور که در کنار دیگر خودروسازهای مطرح کشور اقدام به تولید خودرو در کشور کرده و محصولات زیادی را نیز تا کنون تولید و یا مونتاژ کرده است بهمن خودرو میباشد. 

شرکت بهمن خودرو از شرکت هایی است که سابقه فعالیت طولانی در کشور ما دارد و هر یک از محصولات خود را به دو صورت نقد و همچنین اقساط بفروش میرساند. 

فروش نقدی محصولات بهمن در هر شرکتی انجام میشود و شما در صورت تمایل به خرید این محصولات به راحتی میتوانید به نرخ روز این خودروها را برای خود خریداری نمایید. 

اما در صورتیکه امکان خرید نقد برای شما وجود ندارد میتوانید فروش اقساطی گروه بهمن را انتخاب کنید که از روش های بسیار ایده آل و مناسب برای خرید خودرو محسوب میشود و این روش فشار مالی بسیار کمی را برای خرید خودرو ایجاد خواهد کرد.

فروش اقساطی گروه بهمن

فروش اقساطی گروه بهمن مناسب ترین راه برای خرید خودرو

با افزایش قیمت خودرو امکان خرید نقدی خودرو در کشور ما برای بسیاری از افراد تا حد زیادی سخت و دشوار شده است و تنها افرادی میتوانند خرید نقدی انجام دهند که توانایی مالی کافی را دارند.  اما فروش اقساطی گروه بهمن یکی از بهترین گزینه ها برای خرید خودروهای تولید شده در گروه بهمن خودرو میباشد و هزینه های خرید خودرو را تا حد زیادی برای مشتری میکاهد.

فروش اقساطی بهمن خودرو میتواند این مزیت را بوجود آورد تا نیازی نباشد کل مبلغ خودرو به صورت یکجا واریز شود و تنها با پیش پرداخت و همچنین تعداد اقساطی مشخص میتوان این خودرو را به راحتی خریداری نمود.

فروش اقساطی گروه بهمن همچنین شما را از پرداخت کل پس انداز خود برای خرید خودرو بی نیاز میکند و دیگر نیازی نیست تا پس اندازی که سالها برای جمع آوری آن تلاش کرده اید را برای خرید خودرو  و به یکباره بپردازید.