Select Page

درباره فرنام خودرو

نمایشگاه ماشین

فرنام خودرو یکی از مجموعه‌های فعال در حوزه فروش اقساطی خودرو است که به واسطه ثبت معاملات بسیار و با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته با تجربه و دانش کافی، خدمات فروش اقساطی خودرو را به هموطنان سراسر کشور عرضه کند.

فرنام خودرو در تمام سال‌های فعالیتش، مشتری مداری را اصل اساسی کار خود قرار داده و رضایت خریداران از ادای تعهدات توسط این مجموعه سندی بر فعالیت حرفه‌ای، هوشمندانه و اخلاقگرایانه مدیران و کارشناسان آن است.

فرنام خودرو از معدود مجموعه‌های معتبری است که امکان فروش اقساطی خودروهای تولید داخل و حتی خودروهای وارداتی را فراهم ساخته است و حتی یک مورد نارضایتی از سوی خریداران این مجموعه تا کنون به ثبت نرسیده است.

 

Click Here
خرید اقساطی خودرو

فرنام خودرو فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی موجود در بازار ایران را با بهترین قیمت و در عین حال با منعطف ترین شرایط ممکن، در دستور کار خود قرار داده است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان متخصص شرکت فرنام خودرو تماس گرفته و هرگونه‌ای سوالی که در این زمینه دارید را مطرح کرده و پاسخ آن را دریافت کنید.

  چرا فروش اقساطی خودرو مهم است؟

  شرایط زندگی در روزگار امروز به شکلی شده که اغلب مردم تلاش دارند حداقل یک خودروی شخصی برای انواع سفرهای درون شهری و برون شهری تهیه کنند.

  خرید اقساطی خودرو

  از این جهت فرنام خودرو طرح‌های متنوعی برای خرید اقساطی خودرو پیش بینی کرده تا مردم سراسر کشور بتوانند در این زمینه راحت تر اقدام کنند و به خودروی مورد نظر خود دست یابند

  نوسانات قیمت خودرو

  اما تغییرات و نوسانات قیمت خودرو در ایران باعث شده تا برخی از افراد نتوانند نسبت به خرید نقدی خودرو اقدام کنند

  شرایط خرید اقساطی خودرو از فرنام خودرو

  خرید اقساطی خودرو سالیان زیادی است که از سوی مجموعه‌های مختلف در ایران امکان پذیر شده است، اما در این میان آنچه باعث می‌شود خریدار با رغبت بیشتری نسبت به خرید اقساطی اقدام کند، شرایط مناسب و البته خوشنامی و سابقه درخشان آن مجموعه است.

  شرایط خرید اقساطی خودرو از مجموعه فرنام خودرو بسیار ساده است. خریداران محترم می‌توانند با پرداخت نیمی از قیمت کلی خودرو، نسبت به انتخاب خودروی مورد نظرشان اقدام کنند. البته این مجموعه با در نظر گرفتن امکان پرداخت اقساط خودرو در چندین نوبت، سعی دارد تا از سطح فشار مالی برای مشتریان بکاهد.

  خرید اقساطی خودرو

  مجموعه فرنام خودرو برای فروش اقساطی انواع خودروهای داخلی و خارجی که بانک اطلاعات آنها در قسمت‌های مختلف سایت قابل مشاهده است، امکانات ویژه ای در نظر گرفته است. از جمله این امکانات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

  1. تحویل فوری برای تمامی خودروها
  2. امکان پرداخت اقساط در چندین نوبت برای کاهش فشار مالی مشتریان
  3. تحویل سه دانگ از سند خودرو به نام خریدار همراه با تحویل آن
  4. تحویل سند شش دانگ خودرو به نام خریدار بلافاصله پس از اتمام اقساط خودرو

   

  چه خودروهایی را میتوان به صورت اقساط خریداری نمود ؟

  امکان خرید هر خودرویی که در بازار موجود باشد هست

  آیا امکان تسویه زودتر از موعد هست ؟

  بله

  درصورتی که خریداردسته چک ندارد پیشنهاد شما چیست ؟

  هر شخص دیگری میتواند به جای شما چک دهد

  آیا امکان فروش خودرو مهیاست ؟

  بله در صورت تسویه امکان فروش وجود دارد

  فرآیند خرید خودرو به چه صورت است ؟

  کافیه با کارشناسان ما تماس حاصل کنید

  چه خودروهایی را میتوان به صورت اقساط خریداری نمود ؟

  امکان خرید هر خودرویی که در بازار موجود باشد هست

  Call Now Buttonتماس با کارشناسان