نیاز به مشاوره دارید ؟

درباره فرنام خودرو

فرنام خودرو یکی از مجموعه‌های فعال در حوزه فروش اقساطی خودرو است که اگرچه نسبت به دیگر رقبایش جوان‌تر است، اما به واسطه ثبت معاملات بسیار و با تکیه بر اعتماد مشتریانش توانسته با تجربه و دانش کافی، خدمات فروش اقساطی خودرو را به هموطنان سراسر کشور عرضه کند.

فرنام خودرو در تمام سال‌های فعالیتش، مشتری مداری را اصل اساسی کار خود قرار داده و رضایت خریداران از ادای تعهدات توسط این مجموعه سندی بر فعالیت حرفه‌ای، هوشمندانه و اخلاقگرایانه مدیران و کارشناسان آن است.

فرنام خودرو از معدود مجموعه‌های معتبری است که امکان فروش اقساطی خودروهای تولید داخل و حتی خودروهای وارداتی را فراهم ساخته است و حتی یک مورد نارضایتی از سوی خریداران این مجموعه تا کنون به ثبت نرسیده است.

فرنام خودرو فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی موجود در بازار ایران را با بهترین قیمت و در عین حال با منعطف ترین شرایط ممکن، در دستور کار خود قرار داده است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان متخصص شرکت فرنام خودرو تماس گرفته و هرگونه‌ای سوالی که در این زمینه دارید را مطرح کرده و پاسخ آن را دریافت کنید.

خرید اقساطی خودرو

چرا فروش اقساطی خودرو مهم است؟

"
شرایط زندگی در روزگار امروز به شکلی شده که اغلب مردم تلاش دارند حداقل یک خودروی شخصی برای انواع سفرهای درون شهری و برون شهری تهیه کنند. اما تغییرات و نوسانات قیمت خودرو در ایران باعث شده تا برخی از افراد نتوانند نسبت به خرید نقدی خودرو اقدام کنند. از این جهت فرنام خودرو طرح‌های متنوعی برای خرید اقساطی خودرو پیش بینی کرده تا مردم سراسر کشور بتوانند در این زمینه راحت تر اقدام کنند و به خودروی مورد نظر خود دست یابند.
خرید اقساطی خودرو
0

سال

فروش حرفه ای خودرو

0
خودرو فروش رفته
0
شکایت از فروش
0
مشتری فعال

شرایط خرید اقساطی خودرو از فرنام خودرو

خرید اقساطی خودرو سالیان زیادی است که از سوی مجموعه‌های مختلف در ایران امکان پذیر شده است، اما در این میان آنچه باعث می‌شود خریدار با رغبت بیشتری نسبت به خرید اقساطی اقدام کند، شرایط مناسب و البته خوشنامی و سابقه درخشان آن مجموعه است.

شرایط خرید اقساطی خودرو از مجموعه فرنام خودرو بسیار ساده است. خریداران محترم می‌توانند با پرداخت نیمی از قیمت کلی خودرو، نسبت به انتخاب خودروی مورد نظرشان اقدام کنند. البته این مجموعه با در نظر گرفتن امکان پرداخت اقساط خودرو در چندین نوبت، سعی دارد تا از سطح فشار مالی برای مشتریان بکاهد.

امکانات ویژه برای فروش اقساطی خودرو

مجموعه فرنام خودرو برای فروش اقساطی انواع خودروهای داخلی و خارجی که بانک اطلاعات آنها در قسمت‌های مختلف سایت قابل مشاهده است، امکانات ویژه ای در نظر گرفته است. از جمله این امکانات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

  1. تحویل فوری برای تمامی خودروها
  2. امکان پرداخت اقساط در چندین نوبت برای کاهش فشار مالی مشتریان
  3. تحویل سه دانگ از سند خودرو به نام خریدار همراه با تحویل آن
  4. تحویل سند شش دانگ خودرو به نام خریدار بلافاصله پس از اتمام اقساط خودرو

امکان خرید اقساطی خودروهای داخلی و خارجی

خوشبختانه فرنام خودرو با استفاده از تجربیات فراوان خود، توانسته امکان خرید اقساطی برای اغلب خودروهای داخلی و خارجی را فراهم کند تا مشتریان محترم سراسر کشور بتوانند انتخابی مناسب سلیقه و البته شرایط مالی خود داشته باشند. کمتر مجموعه فروش اقساطی خودرو در ایران است که محصولات همه شرکت‌های خودروساز ایرانی را پوشش دهد. شما درفرنام خودرو می‌توانید محصولات ایران خودرو مانند پارس، ۲۰۷، رانا، دنا، محصولات سایپا مانند کوییک، تیبا، ساینا، محصولات کرمان موتور مانند جک، محصولات بهمن موتور مانند دیگنیتی، بسترن، مزدا ۳ وهاوال را به صورت اقساطی خریداری نمایید.

سوالات پر تکرار

تحویل خودرو در مجموعه ی فرنام خودرو به صورت فوری و آنی میباشد 

بله اصل سند به نام مشتری زده میشود 

بله در صورت تسویه امکان فروش وجود دارد 

امکان خرید هر خودرویی که در بازار موجود باشد هست 

هر شخص دیگری میتواند به جای شما چک دهد

آدرس :اتوبان شهید سلیمانی(رسالت) خیابان مدائن ابتدای خیابان اخلاقی پلاک 80

Copyright © 2021. All rights reserved.
سلام

برای مشاوره با کارشناسان فروش ما پیام ارسال فرمایید

  • تحویل خودرو در مجموعه ی فرنام خودرو به صورت فوری و یک روزه است
  • اصل سند و شماره پلاک خودرو به نام خریدار ثبت میشود
  • تمامی خودروهای موجود در بازار در مجموعه ی فرنام خودرو برای خرید موجود میباشد
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial