Select Page

ماشین‌های شاسی بلند چینی در ایران به طور قابل توجهی محبوبیت دارند و دلایل زیادی را می‌توان برای این پدیده برشمرد. یکی از دلایل اصلی، هزینه نسبتاً پایین این خودروها است. ماشین‌های شاسی بلند چینی به دلیل تولیدات بزرگ و حجم بالای فروش، قادر به ارائه قیمت مناسب‌تری نسبت به رقبا هستند. علاوه بر این چین در سال‌های اخیر به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ خودرو در جهان شناخته می‌شود و کیفیت تولیدات آن‌ها نیز بهبود یافته است.

بهبود کیفیت و استانداردهای بیشتر در تولید خودروهای شاسی بلند چینی باعث شده تا اعتماد مردم به این خودروها افزایش یابد و هنگامی که پای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو در میان باشد، متقاضیان بسیاری دوست دارند یک کراس اوور چینی را از آن خود کنند. همچنین ماشین‌های شاسی بلند از نظر طراحی و قابلیت‌های فنی با نیازهای بازار خودروی ایران همخوانی دارند. قابلیت عبور از مانع‌های سطحی، قدرت موتور قابل قبول، بزرگی صندوق عقب و فضای کابین مناسب از جمله ویژگی‌هایی هستند که در خودروهای شاسی بلند چینی یافت می‌شود.

از طرفی امکان ندارد شما از علاقمندان به شرکت در طرح‌های فروش اقساطی فیدلیتی یا دیگنیتی باشید، اما نیم نگاهی به امکانات رفاهی رنگارنگ و متعدد این غول‌های رویایی نداشته باشید. با توجه به تمام این موارد، می‌توان گفت که این عوامل دست به دست هم داده، باعث شده‌اند که ماشین‌های شاسی بلند چینی در ایران پرطرفدار شوند و مصرف‌کنندگان ایرانی به طور گسترده‌ای این خودروها را انتخاب کنند.  

آیا خرید شاسی بلندهای چینی مانند دیگنیتی یا فیدلیتی، نوعی سرمایه گذاری است؟

اگر قصد شرکت در طرح‌های فروش اقساطی دیگنیتی یا فیدلیتی را دارید، احتمالا این دغدغه هم در گوشه‌ای از ذهن شما جا خوش کرده است که آیا خرید شاسی بلندهای چینی می‌تواند نوعی سرمایه‌گذاری باشد یا خیر. پاسخ مثبت است، اما در نظر گرفتن عوامل متعدد در این خرید بسیار حائز اهمیت است. شاسی بلندهای چینی اغلب با قیمت‌های کمتری نسبت به محصولات برندهای معروف عرضه می‌شوند. این موضوع می‌تواند جذابیت زیادی برای خریداران و سرمایه‌گذاران داشته باشد که به دنبال کاهش هزینه‌ها و افزایش سود خود هستند.

در روزگاری نه چندان دور، مشتری ایرانی حساب ویژه‌ای روی کیفیت محصولات چینی باز نمیکرد. اما امروزه تقاضا برای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودروهای چینی  به قدری بالاست که همین امر باعث شده است خریدار، نگران نقد کردن خودرو زیر پای خود نباشد.

زیرا او به خوبی دریافته است که اگر امروز در طرح فروش اقساطی فیدلیتی شرکت کند، فردا هر زمان که بخواهد می‌تواند با افزایش قیمت موجود در بازار به راحتی ماشین پرطرفدار خود را در بازار خودروهای کار کرده به فروش برساند. لذا اگرچه پیش از سرمایه‌گذاری در این محصولات، باید مطالعه و تحقیق دقیق درباره‌ی تولیدکننده، تجربه‌ی کاربران پیشین و استانداردهای کیفیت مورد بررسی قرار گیرد، اما دیگنیتی و فیدلیتی امتحان خود را پس داده‌اند و به همین دلیل این کراس اوورهای نسبتا بزرگ چینی، جدول فروش اقساطی خودروهای سرزمین اژدها  را در بازار خودرو کشورمان دستخوش آمار صعودی در بخش تقاضا کرده‌اند.

مشکل دیگری که پیشتر بر سر راه خرید خودروهای خارجی قرار داشت، هزینه‌های نگهداری، تامین قطعات و تضمین خدمات بود!  اما امروز اگر در طرح فروش اقساطی دیگنیتی یا فیدلیتی شرکت کنید، دیگر با چنین مشکلاتی مواجه نخواهید بود. زیرا کمپانی مونتاژ کننده به اندازه کافی بازار لوازم یدکی را از قطعه و ابزار مربوط به این شاسی بلندها پر کرده است. بنابراین نگرانی احتمالی مربوط به خدمات پس از فروش و تعمیر و نگهداری نیز وجود ندارد. در نتیجه خرید شاسی بلندهای چینی می‌تواند سرمایه‌گذاری مناسبی باشد.

مزایای خرید اقساطی کراس اوورهای چینی دیگنیتی و فیدلیتی چیست

کراس اوورها برای بسیاری از افراد جذابیت‌های فراوانی دارند. یکی از مزایای اصلی شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودروهای شاسی بلند چینی، مانند دیگنیتی و فیدلیتی، این است که به افراد اجازه می‌دهد تا بتوانند خودرویی گران قیمت را بدون پرداخت مبلغ کامل تهیه کنند. اگرچه این موضوع معمولاً برای افرادی که نمی‌توانند مبلغ کامل خودرو را به صورت نقدی پرداخت کنند، بسیار مفید است، اما خرید قسطی به نفع متمولین و سرمایه‌داران نیز هست. زیرا به راحتی می‌توانند با پول یک خودرو گران قیمت در چندین بازار مالی سرمایه گذاری کنند و خودرو مورد نظر خود را با پرداخت مبلغی کمتر و به شیوه قسطی خریداری نمایند.

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو همچنین به افراد امکان می‌دهد تا هزینه خرید خودرو را در طول یک دوره زمانی بلندتر پرداخت کنند. این به معنای کاهش بار مالی بر روی خانواده و افزایش قابلیت پرداخت خودرو است. همچنین مبلغ ماهیانه قابل پرداخت قابل تنظیم است و به صورتی در نظر گرفته می‌شود که با امکانات مالی فرد سازگار باشد.  به طور خلاصه، شرکت در طرح‌های فروش اقساطی فیدلیتی و دیگنیتی، امکانات مالی افراد را توسعه می‌دهد، بار مالی را تسهیل می‌کند و یک سرمایه ارزشمند برای مالک ایجاد می‌کند.

معایب خرید اقساطی کراس اوورهای چینی دیگنیتی و فیدلیتی چیست

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودروهای گران قیمت، با وجود مزایایی که ممکن است داشته باشد، همچنین معایب متعددی را نیز در بر دارد. یکی از مهمترین معایب خرید اقساطی این نوع ماشین‌ها، هزینه‌ی کلی بالای آن است. با توجه به اینکه به جای پرداخت یکباره وجه نقد، مبلغ قابل‌توجهی را به صورت اقساط پرداخت می‌کنید، هزینه کلی شامل سود معامله و هزینه‌های مرتبط به اقساط افزایش می‌یابد.

 معایب دیگر شامل محدودیت‌های مربوط به مالکیت ماشین است. زمانی که شما ماشین را از طریق اقساط خریداری می‌کنید و شرکت در طرح فروش اقساطی دیگنیتی و فیدلیتی را برمی‌گزینید، تا زمانی که اقساط را به صورت کامل پرداخت نکنید، عملاً مالک ماشین نیستید. این موضوع ممکن است در برخی مواقع با ارایه نکردن رسید محکم و معتبر توسط فروشنده در برابر پرداخت اقساط هم همراه باشد.

همچنین در صورتی که شرایط مالی شما در آینده تغییر کند و نتوانید به صورت منظم اقساط را پرداخت کنید، ممکن است با مشکلات قانونی و حتی از دست دادن ماشین مواجه شوید. بنابراین شرکت در طرح‌های فروش اقساطی فیدلیتی و دیگنیتی می‌تواند با معایبی همراه باشد که باید قبل از تصمیم‌گیری دقیقاً سنجیده و شرایط خود را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

اما بیان یک نکته ضروری است. اکثر معایبی که به طرح‌های فروش اقساطی خودرو در این بخش وارد دانستیم، متوجه فروشنده، اعتبار و مشتری مداری اوست. به عبارتی اگر قیمت خودروهای اقساطی منصفانه باشد، حاشیه سود بر اساس عرف بازار در نظر گرفته شود، در برابر پرداخت‌های مشتری، رسید محکم تحویل شود و مبلغ اقساط بر اساس درآمد پایدار  خریدار تعیین گردد، هیچگونه مشکلی برای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی دیگنیتی و فیدلیتی پیش نخواهد آمد. یعنی دقیقا همان بستر فوق‌العاده و شگفت‌انگیزی که فرنام خودرو برای عرضه قسطی کراس اوورهای چینی در دستور کار معاملاتی  خود قرار داده است.

بهترین مرکز فروش قسطی خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی باید چه ویژگیهایی داشته باشد

بهترین مرکز فروش اقساطی خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی، باید دارای چند ویژگی کلیدی باشد تا بتواند نیازها و انتظارات مشتریان را به بهترین شکل ممکن برآورده کند. اولین ویژگی، اعتبار و سابقه کار مجموعه است. یک مجموعه یا شرکت معتبر که سالهاست به صورت رسمی خودروها را به شیوه قسطی عرضه می‌کند. این امر اعتماد مشتریان به مرکز فروش را بهبود می‌بخشد.

ویژگی دوم، مرکز فروش اقساطی فیدلیتی و دیگنیتی باید انواع گزینه‌های قراردادی را ارائه دهد تا مشتریان بتوانند بر اساس توانایی مالی خود، قراردادی را انتخاب کنند که بهترین بستر را برای آن‌ها فراهم کند. به بیان دقیق‌تر شرایط فروشنده باید منعطف باشد، تا مشتریان زیادی بتوانند از بستر ایجاد شده برای خرید ماشین قسطی بهره ببرند.

ویژگی بعدی قیمت منصفانه و حاشیه سود منطقی است. امکان شرکت در طرح فروش اقساطی دیگنیتی بدون سود  وجود ندارد. زیرا شرکت باید هزینه نگهداری خودرو، خواب خودرو، پرسنل، اجاره  و مالیات را هم در نظر بگیرد. اما اصلا قرار نیست به اسم خرید قسطی، قیمت ماشین کذایی باشد و سود نجومی برای معامله در نظر گرفته شود.

 دیگر ویژگی‌هایی که یک مرکز فروش اقساطی خودرو باید داشته باشد، شامل ارائه تنوع در انتخاب خودروها، اطلاعات شفاف درباره قوانین و مقررات قسطی، خدمات پس از فروش حرفه‌ای و امکاناتی مانند بیمه خودرو و تحویل سریع خودرو به مشتریان است. به طور کلی بهترین مرکز فروش اقساطی خودرو با اعتماد، انعطاف‌پذیری، شفافیت و خدمات عالی مشتریان را در خرید خودروهای قسطی همراهی می‌کند.

شرایط ویژه فرنام خودرو برای عرضه اقساطی دیگنیتی و فیدلیتی

اگر قصد شرکت در طرح‌های فروش اقساطی فیدلیتی و دیگنیتی را دارید، خوب است بدانید که فرنام خودرو در طرح ویژه خود با قیمتی استثنایی این کراس اوورهای محبوب چینی را عرضه می‌کند. برخی از شرایط فرنام خودرو برای واگذاری غول‌های رویایی چینی:

  • تحویل فوری
  • ثبت سند به نام خریدار به اندازه مبلغ پیش پرداخت
  • امکان شرکت در طرح فروش اقساطی دیگنیتی و فیدلیتی با حداقل سرمایه
  • اقساط بلند مدت
  • تعیین مبلغ اقساط بر اساس درآمد خریدار
  • ارایه مشاوره رایگان قبل از خرید دیگنیتی یا فیدلیتی
  • تعیین قیمت منصفانه برای شاسی بلندهای چینی
  • تعیین سود برای طرح‌های فروش اقساطی خودرو بر اساس عرف بازار

برای اطلاع از قیمت روز دیگنیتی و فیدلیتی و اطلاع از جزییات طرح خرید قسطی این خودروها با مراکز فروش فرنام خودرو تماس بگیرید.

Call Now Buttonتماس با کارشناسان